Detaylı Bilgi İçin
0216
345 15 79
 
ANASAYFA TARİHÇE İLETİŞİM


KAPLAMA ÇEŞİTLERİ
Firmamız nezdinde değerli eşyalarınızın sınıfına göre işlemler yapılır . Aşağıdaki kategorilerin hepsinde hizmet vermekteyiz.

1 - Gümüş Kaplama
Evinizde aksesuar olarak kullandığınız tüm metal çeşitlerinizi istediğiniz kaplama çeşiti ile Gümüş tekniği ile kaplıyoruz. Kaplandıktan sonra özelliğini yıllarca koruyan bir kaplama sistemidir. Dilersen metal olmayan objeleride gümüş kaplamaya çevirebilirsiniz.

2 - Altın Kaplama
Evinizde aksesuar olarak kullandığınız tüm metal çeşitlerinizi istediğiniz kaplama çeşiti ile Altın Kaplama tekniği ile kaplıyoruz. Kaplandıktan sonra özelliğini yıllarca koruyan bir kaplama sistemidir. Dilersen metal olmayan objeleride altın kaplamaya çevirebilirsiniz.

3 - Kromaj
Evdeki özel eşyalarınız korozyon ve aşınmaya karşı dayanıklılığını sağlayan krom kaplama genelde iş makinelerinin, silindirler, kalıplar ve benzeri aşınma gösteren parçalara uygulanmaktadır.Krom kaplama ile yüzey aşınma ve korozyona dirençli bir durum kazanmaktadır. Bu uygulama ile parçanın ömrü uzamaktadır.

4 - Nikelaj
Firmamızda 2 adet 4 ‘er metrelik 140 cm derinliğinde nikel ve 1 adet krom banyosu bulunmaktadır. Nikel ve krom kaplama banyolarımızda istenilen kalınlıkta ve istenilen krozyon testine dayanımlı kaplama yapılabilmektedir.
Firmamız ; Mutfak, banyo aksesuarları, masa, sandalye ve her türlü metal üzerine itinalı ve kaliteli hizmet vermektedir.
Firmamız çalışanlarının kalifiye olma durumunu, en değerli sermaye olarak görerek, bu bilinçle hareketimize devam etmekteyiz.
Osmanağa Mah. Yoğurtçu Şükrü Sk.
No : 47 / C Kadıköy - İSTANBUL
0216 345 15 79 - 349 25 06
Toplam Tekil : 57876 Bugün Tekil : 2 Aktif Ziyaretçi : 2
Tüm Telif Hakları Işık Antik’e aittir. Copyright 2014©
Mustafa Gül Web Tasarım